تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

اتمر و نقشش در پروژه داعشى سازى شرق كشور!

  "قابل توجه آنهاييكه مى گويند منطقى در حمايت اشخاصى در بدنه حكومت از داعش وجود ندارد"

  اتمر از معدود کسانی است که یک مرکز قدرت جداگانه یی را در ارگ ایجاد کرد و در صدد زراندوزی های شخصی و تداوم قدرت نامشروع خود است. حال براى اش فرقى نمى كند كه اين قدرت را از كجا از چه راهى بدست آورد. وى از طرفداران پاكستان است و شهرت در جاسوسى به آى اس آى دارد. حنيف اتمر كه پاكستان برايش باغ هاى سرخ و سبز قدرت را وعده كرده و چشمانش را اينگونه كور ساخته اكنون؛ براى دست يافتن به قدرتى كه آرزويش را دارد هم گام با پاكستان شده و برنامه هاى پاكستان در افغانستان را پياده مى كند. حمايت از طالبان و تكميل و به سر رساندن پروژه جديد "داعش در افغانستان" از جمله وظايف اصلى اتمر است كه ISI پاكستان اين وظايف را به او سپرده است.
  حنيف اتمر از بدو رسيدن به رياست شوراى امنيت ملى، تغييرات گسترده يى به دلخواه خود در اين شورا آورد. وى شورا را از وجود نخبه ها و افراد مسلكى و متحد به كشور و تحليلگران زبده و چيره دست پاك سازى نموده و به جاى آنها عناصر منفعل و بیسواد متعهد به خودش را جايگزين نمود.
  و شوراى امنيت ملى را تبديل به يك بنياد معیوب نمود كه متشكل از افراد معیبوب و منفعل مى باشد.
  واقعيت اين است كه اكنون دفتر شوراى امنيت ملى، تبديل به مركز تبليغات و كمپاين براى جناب مشاور حميف اتمر شده است. يك قسمت اعظم وقت و بودجه شورا صرف تبليغات به نفع حنيف اتمر شده و كارمندان اين شورا از وظايف اصلى منحرف و به اجراى وظايفى سوق داده مى شود كه به نفع اتمر مى باشد.
  بى نظمى، ضعف و سوء مديريت در دفتر شوراى امنيت ملى بيداد مى كند. يكى از دلايل فاجعه سقوط قندوز به دست طالبان نيز بى نظمى در دفتر شوراى امنيت ملى بود و مسبب اصلى آن نيز حنيف اتمر رئيس شورا.
  يك ماه قبل از سقوط قندوز، تحركات طالبان در ولسوالى هاى قندوز مثل روز روشن و مشخص بود و معلوم بود كه طالبان در حال تدارك حمله يى بزرگ بر شهر مى باشد. حتى فرماندهان طالبان در ولسوالى چهاردره و دشت ارچى ٥ روز قبل از حمله در روز اول عيد، در مسجد به باشندگان اين ولسوالى ها از حمله بر شهر قندوز خبر داده بود و حتى ٥ روز قبل بر مردمى كه در مسجد جمع شده بودند؛ اين فرماندهان طالبان بشارت پيروزى و فتح كامل قندوز را داده بود.
  اين اطمينان خاطر بر فتح قندوز از كجا مى آمد؟ بديعى است كه طالبان اين اطمينان خاطر را از كسانى در بدنه حكومت بدست آورده بودند. اين شخص كيست؟ حنيف اتمر!
  حنيف اتمر مشاور امنيت ملى كه خود تبديل به يك مركز قدرت در ارگ شده، برنامه سقوط قندوز را از قبل ريخته بود و اين برنامه را به خوبى اجرا كرد و باعث شد تا فاجعه قندوز در شمال كشور به وقوع بپيوندد. موازى با برنامه حمايت طالبان در شمال كشور؛ وى به درخواست بيگانگان پروژه داعشى سازى شرق كشور را نيز پيش مى برد و با پيشبرد اين پروژه منفعت مالى و سياسى خوبى براى خود بدست آورده است.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : اتمر ,طالبان ,قندوز ,حنيف ,امنيت ,قدرت ,حنيف اتمر ,شوراى امنيت ,دفتر شوراى ,بدست آورده ,پروژه داعشى ,دفتر شوراى امنيت ,
  اتمر و نقشش در پروژه داعشى سازى شرق كشور!

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 28 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر