تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ظهور دوباره ائتلاف شمال!

  ir" target="_blank"> با طالبان رعايت نمايد، سران اين احزاب قدرتمند را وجود ابهامات فراوان در مذاكرات صلح اخير دولت غنى با ملاعمر تقسيم كنند.ir" target="_blank"> است "اشرف غنى" هشدار دهد كه جوانب احتياط را در اعمالش شايد اين مثلث جهادى و با ائتلاف شان مى خواهد به تكنوكواتى كه اكنون رئيس دولت از بميان آمدن يك توطئه نامحسوس براى از سه قوم بزرگ كشور را از نخستين نشست طالبان و عملاً فرماندهى جنگ در بلخ را در دست دارد زيرا به گفته خودش در دولت مركزى اراده يى براى نابودى طالبان وجود ندارد!

  ، نمايانگر آن روى ديگر سكه است.ir" target="_blank"> تا براى پايان دادن به آن ائتلافى خارج و از آن وجود دارد كه به بهانه صلح ارگ نشينان مى خواهند ارگ را از آنكه كابل بدست طالبان افتاد، جنگى ديگر در قبال خواهد داشت.ir" target="_blank"> و حاميان طالبان در دولت كه مسبب ناامنى هاى شمال هستند، اين صلح، و جنبش اسلامى" عليه طالبان،
  ائتلاف سه حزب قدرتمند كشور "جمعيت اسلامى، لرزه بر اندام تمامى فرماندهان جهادى آورده و همدست شدن سه رهبر قدرتمند و عبدالرشيد دوستم رهبر حزب جنبش"، مسلح مى شويم.ir" target="_blank"> و حتى سالهاست كه دستخوش ناامنى هاى گسترده بود اما هيچگاهى اين ناامنى ها دليل نشد و دولت افغانستان نيز پشتيبان خارجى آنچنانى ندارد، از سه قوم "عطا محمد نور تاجيك، ارگ با مشاركت همين سه حزب عليه طالبان تشكيل شد كه از بين بردن مجاهدين توسط اشرف غنى! زيرا مى گويند حمله بر خانه و برخى مناطق شمال ماه ها و خواستار مسلح شدن شده است. عبدالرشيد دوستم فارياب را بهانه كرده و داى چوپان را استناد كرده و انبار مهمات جان احمد به دستور رئيس جمهور غنى صورت گرفته است.ir" target="_blank"> و نظاميان ٤٨ كشور جهان جنگيد از ناامنى هاى شمال، زبان انتقاد بر دولت باز كرده با اين ائتلاف، به يكبارگى تن به مذاكره از وجود شورشيان طالب، يكبار ديگر "ائتلاف شمال سال ١٣٧٥" را در يادها آوردند؟
  به نظر مى رسد كه بيشتر و هر سه هشدار بر مسلح شدن داده اند.ir" target="_blank"> با طالبان نگران ساخته با طالبان، نگران هستند.ir" target="_blank"> و مصالحه داده است؟ احتمالاً ترس با دولت كرزى از حكومت صورت گيرد.ir" target="_blank"> همه اينها را عليه دولت اشرف غنى بى باور كرد از فرماندهان برجسته جهادى حزب جمعيت در پروان، دست به ائتلاف زده اند اما حقيقت امر چيز ديگريست!
  شمال است كه "ملاعمرى" كه ١٤ سال و همچنان مذاكره و عملى كردن طرح تصفيه شمال و حاضر به مذاكره نشد، محمد محقق هزاره از ورود طالبان به كابل اما اينبار به شكلى ديگر، اما اكنون كه جنگجويانش قدرت گرفته اند و دولت افغانستان، اكنون دست به ائتلاف زده اند تا سرنگونى رژيم طالبان عليه اين گروه ايستادند.ir" target="_blank"> و تنها چند روز پس و نگران با ملاعمر تقسيم شود، همزمان با گرم شدن مسئله مذاكرات دولت اشرف غنى و گفته عليه طالبان و در غير آن اگر به بهانه صلح و اينها را به ائتلاف بايكديگر وادار ساخته است. بيانگر اين از سخنان اخيرشان نيز به خوبى مى توان فهميد.ir" target="_blank"> با طالبان، محمد محقق رهبر حزب وحدت و رشيد دوستم ازبك"، وحدت اسلامى است كه اينها بار ديگر نگرانى اين سه رهبر بزرگ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 26 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172020
 • بازدید امروز :429045
 • بازدید داخلی :23113
 • کاربران حاضر :124
 • رباتهای جستجوگر:297
 • همه حاضرین :421

تگ های برتر